sobota, 3 lutego 2018

Łatwy sposób na ponad 3500 punktów Eurobonus!

Eurobonus, program lojalnościowy Skandynawskich Linii Lotniczych, w ciągu ostatnich lat wyraźnie podupadł (m.in. posiadaczom złotych i diamentowych kart odebrano możliwość wstępu do saloników kontraktowych, gdy lecą SASem - ale nie gdy podróżują innymi liniami), a sama linia sprawia wrażenie jakby przeżywała kryzys tożsamości i, podobnie jak wielcy europejscy przewoźnicy, chociażby British Airways, skłaniała się ku pójściu w stronę niskokosztowych konkurentów.

Z drugiej strony, dopłaty do biletów za punkty są rozsądne (np. 400 zł za przelot z Polski do Hong Kongu), same stawki punktowe także uczciwe, na dodatek zdarza się wiele promocji, co sprawia, że całkiem wiele osób w Polsce uczestniczy w tym programie.

Bywa, że jeden lot pozwala zdobyć nie więcej niż kilkaset punktów (i to raczej 150-200 niż 600-700), więc wszelkie oferty "pozalotnicze" bywają bardzo pomocne w poszerzaniu swojego dorobku punktowego.


Na stronie Eurobonusu, w zakładce z promocjami oferującymi punkty w zamian za zakupy u partnerów, mamy możliwość zapisania się do subskrypcji gazet i książek online.

Co najlepsze, niektóre z nich gwarantują bezpłatny, 14-dniowy okres próbny. W praktyce podajemy numer karty kredytowej/debetowej do uiszczania subskrypcji, lecz jeśli przed upływem okresu testowego anulujemy subskrypcję, nie zostanie ona obciążona.

Linki do sklepu Eurobonusu (logujemy się na nasze konto punktowe i klikamy w ofertę subskrypcji - nie musi być ona zarejestrowana na to samo nazwisko, co konto Eurobonus):

1) Storytel (1000 punktów)
2) Zetland (1000 punktów)
3) Mofibo (1300 punktów)
4) Fairytell (266 punktów)

Strony, na które zostaniemy w dalszym etapie przekierowani, są w języku duńskim, więc pomocny może okazać się Google Translate.

Sam postawiłem wszystko na jedną kartę i zrezygnowałem natychmiast po zarejestrowaniu się, a mimo to punkty w ilości 3566 pojawiły się na koncie w ciągu godziny.

Całość zajęła mi niecałe 15 minut i pozwoliła uzyskać punkty, za które na stronie przewoźnika trzeba by zapłacić niemal 72 euro (czyli równo 300 zł), więc zdecydowanie warto zainwestować swój czas, o ile uczestniczycie w programie.

Zbieracie punkty Eurobonus czy są w Waszych oczach niewarte zachodu?

Udostępnij:

5 komentarzy:

  1. Flights to HKG for 400 pln? How did I miss that, was it posted on fly4free?

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Haha, unfortunately the article says "the TAXES to HKG from Poland are only around 400 PLN". 60k points + 400 PLN for return flight in economy. ;-)

      Usuń
  2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

    OdpowiedzUsuń
  3. Operatorzy lotniczy rónież mają swoje programy lojalnościowe. Im więcej latamy, tym większą mamy możliwość odebrania fajnego gadżetu lub nawet otrzymania darmowego biletu lotniczego. Praktycznie każda firma może przystąpić do programów partnerskich dzięki https://zencard.pl i już od dziś zacząć budować relacje z klientem. Oczywiście najbardziej na tym skorzysta osoba dokonująca zakupu, bo to ona będzie miała dostęp do wszystkich nowości i promocji.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Rozwiązania oparte na technologii Zencard np. https://www.przelewy24.pl/rozwiazania-platnicze/zencard są chętnie wybierane przez przedsiębiorców, którzy dzięki nim mogą w łatwy sposób wygenerować atrakcyjny program lojalnościowy. Z punktu widzenia klientów zrezygnowanie z tradycyjnych kart lojalnościowych oraz kuponów jest też bardzo wygodne oraz bezpieczniejsze.

      Usuń

Copyright © Odlotowe Podróże | Powered by Blogger
Design by SimpleWpThemes | Blogger Theme by NewBloggerThemes.com