sobota, 24 grudnia 2016

Te reklamy wprowadzą Cię w świąteczny nastrój!

Choć nachalna reklamy proszków lub parafarmaceutyków czy innych "cudownych odkryć" oparte na przekazie "kup nasze, bo jest najlepsze, bo tak mówimy" nie należą do rzadkości, branża lotnicza na szczęście poszła w zupełnie odmiennym kierunku tworząc wręcz nową sztukę, począwszy na charakterystycznych plakatach z ubiegłego wieku, po mini-filmiki współcześnie.

Oto kilka najlepszych związanych z tematyką świąteczną, które sprawią, że jeśli dzisiejszy dzień spędzasz w podróży, poczujesz, że przemysł lotniczy to coś więcej niż tylko bezduszny transport ludzi.

 • Lotnisko Londyn Heathrow wie jak we wzruszający sposób wykorzystać maskotkę Wielkiej Brytanii - pluszowego misia "Teddy'ego"
 • Aer Lingus przypomina, że niemal połowa Irlandczyków mieszka poza granicami kraju, a odległość od najbliższych w Boże Narodzenie szczególnie daje się we znaki. Na szczęście znaleźli na to sposób...
 • W zestawieniu nie zabraknie też rodzimego akcentu - w ubiegłych latach w okresie przedświątecznym LOT oferował możliwość wysłania świątecznej kartki do najbliższych z pokładów swoich samolotów. W tym roku życzenia możemy...zostawić pasażerowi, który zajmie nasze miejsce na innym locie.  • Finnair - oficjalna linia lotnicza Świętego Mikołaja i film a'la "Kevin sam na lotnisku"


  • A na koniec coś, czego pewnie każdy z nas chciałby doświadczyć. WestJet bierze na swoje barki zadanie godne Św. Mikołaja - spełnienie marzeń o prezentach wszystkich pasażerów dwóch spośród swoich lotów. A to wszystko w zaledwie kilka godzin, nim oba wylądują.
  Udostępnij:

  0 komentarze:

  Prześlij komentarz

  Copyright © Odlotowe Podróże | Powered by Blogger
  Design by SimpleWpThemes | Blogger Theme by NewBloggerThemes.com