sobota, 3 grudnia 2016

Konkurs SprintAir - odwiedź Zieloną Górę!

Dwa podwójne bilety na trasie Warszawa - Zielona Góra - Warszawa oferuje druga co do ilości tras krajowych linia lotnicza w Polsce - SprintAir.

Linia znana jest przede wszystkim z podejmowania się misji specjalnych, jak próby rozruszania lotnisk w Radomiu, Zielonej Górze czy Olsztynie oraz piątej na świecie floty 33-miejscowych samolotów turbośmigłowych Saab 340 w charakterystycznych, kolorowych malowaniach.

Tak "elitarna kreska" to dla fanów lotnictwa prawdziwa gratka, gdyż lotnisko w Zielonej Górze obsługuje rocznie zaledwie 17 tysięcy pasażerów i może pochwalić się jedynie tą jedną trasą regularną
By wziąć udział w konkursie należy do 4 grudnia przesłać pracę przedstawiającą, Waszym zdaniem, najlepszy powód do odwiedzenia województwa lubuskiego.

Zgodnie z regulaminem "Prace nadsyłać należy na adres marketing@sprintair.eu w formie załączników do listu elektronicznego. W zgłoszeniu podać należy imię i nazwisko autora Pracy oraz dopisek „KONKURS LUBUSKI”."

Za stroną linii:
"Lubuskie winnice. Lubuskie jeziora. Lubuskie parki krajobrazowe.  Lubuski cud natury – Park Mużakowski. Międzyrzecki Rejon Umocniony. I wiele innych atrakcji.  Powody, aby zwiedzić przepiękny region w zachodniej Polsce można mnożyć. Napiszcie, który z olbrzymiej liczby niezaprzeczalnych walorów Ziemi Lubuskiej najbardziej Was inspiruje do podróży! Spośród nadesłanych prac wybierzemy najlepszą, a jej Autora nagrodzimy biletem dla dwóch osób  na trasie Warszawa-Zielona Góra-Warszawa do wykorzystania w terminie do 31.12.2016 r. Technika prac obejmuje opis, formę literacką, wiersz rymowany lub pracę plastyczną. Na Wasze zgłoszenia czekamy do 4 grudnia 2016 r. Zwycięzcę wyłonimy już 5 grudnia. Powodzenia! :-)"
W gorącym okresie świątecznym, na który można wygrać darmowe bilety, ceny lotów na tej trasie potrafią być zaskakująco wysokie jak na tak niszową trasę
Czasu na zgłoszenia zostało niewiele, więc lepiej się pospieszcie i dajcie znać, czy udało Wam się wygrać szansę na "elitarną kreskę" Warszawa - Zielona Góra! ;-)
Udostępnij:

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Copyright © Odlotowe Podróże | Powered by Blogger
Design by SimpleWpThemes | Blogger Theme by NewBloggerThemes.com