niedziela, 29 maja 2016

Startujemy!

Pierwszy post zobowiązuje... Wypadałoby napisać kilka słów o mojej motywacji do prowadzenia bloga, zainteresowaniach, życiowej filozofii. W większości takie wstępy brzmią poważnie i oficjalnie, a nie o to chodzi na tej stronie.

Złapać bakcyla podróżowania niezwykle łatwo, mało kto nie zaraził się tym podczas wycieczek szkolnych, wczasów z rodzicami nad morzem czy biwaków ze znajomymi.

Planowanie, kupowanie biletów, rezerwowanie hoteli, pakowanie plecaka - te wszystkie chwile sprawiają, że serce bije mi szybciej. Dodajcie do tego miłość do lotnictwa wszelkiego rodzaju, a bez problemu zrozumiecie co czuję za każdym razem, gdy samolot na pasie startowym nabiera prędkości wciskając mnie w fotel, a z tyłu głowy krąży myśl, że za godzinę czy dwie będę odkrywał nowe miejsca pełne widoków zapierających dech.


Przeczytacie tu o podróżach krótkich, długich, wygodnych, a także tych bardziej wyczynowych, tanich i...tanich (wyznaję zasadę, że lepsze dziesięć spontanicznych wyjazdów niż jeden bijący kosztem pozostałe razem wzięte).

Właśnie dlatego będę dzielił się z Wami moimi spostrzeżeniami, przemyśleniami i drobnymi radami na złamanie szarej codzienności bez wyłamywania się z codziennego budżetu.

Spójrz na świat moimi oczami!

Udostępnij:

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Copyright © Odlotowe Podróże | Powered by Blogger
Design by SimpleWpThemes | Blogger Theme by NewBloggerThemes.com